Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
14.06.2011 ...
#1
Salutare la toata lumea .. tin sa va anunt ca pe data de 14.06.2011 voi cutreiera Iasi`ul cu , clasa mea .. cu mine va fi si Supererou`Tau .. trecem peste .. in acea zi .. voi avea 1 ora libera sa fac ce vreau in Iasi .. si am decis ca vreau sa ne vedem .. astept un semn ceva care are chef ..

Multumesc , Blaq !
Blaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaq pentru ce`i care nu stiu !
Reply
#2
daca pot, eu vin la o minin intalnire Big Grin. te anunt din timp daca ma bag sau nuBig Grin
Reply
#3
Am sa fiu si eu prezent, dai un semn si ne gasim!
Reply
#4
cu siguranta voi lasa un numar de telefon sau eventual mi`l dat voi .. si va zic celor care veniti ora la care am liber ..
Blaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaq pentru ce`i care nu stiu !
Reply
#5
As veni si eu pentru o prima intalnire cu cei din comunitate , dar sunt in excursie Sad pe 13 si 14 . Poate o sa facem pe 01.07.2011 la o bere ? : >
Reply
#6
Deci.. VINE CINEVA ? sau o frec la oha alaturi de colegi? :|
Blaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaq pentru ce`i care nu stiu !
Reply
#7
Eu am zis DA
Reply
#8
si eu ...cred....tinem legatura
Si daca v-am gresit cu ceva, eu va iert !
Reply
#9
Ma anunta wak si pe mine, sa vad cum ies de la scoalaSmile
Reply
#10
Lasa.mi si mie un mesaj cu ora wak, poate pot veni.
Reply
#11
ok , treaba sta in felul urmator .. in decursul zilei de maine voi vorbi cu wakk si va va anunta pe fiecare unde si ora ..sper sa mai vina ..
Blaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaq pentru ce`i care nu stiu !
Reply
#12
Bine a-ti venit la centrala telefonica wakkK si prietenii :lol: Confusedhock:
Reply
#13
:lol: :lol: haha, care bea o bere si pentru mine din voi 2? Smile) strange-le tare mana celor care vin, asa si pentru mine.
Reply
#14
sa imi spui si mie pe net sau la un telefon wakk la ce ora si unde
Si daca v-am gresit cu ceva, eu va iert !
Reply
#15
sper sa nu fie mai tarziu de ora 3..ca dupa aia trebuie sa plec pana la husi :|:|
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)