Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CERERE ADMIN justXinZaneR
#1
nume:Marin
prenume:Nicolae
nick (actual si cu care ai mai jucat):justXinZaneR
playeri adusi pe server (minim 3 obligatoriu) (nick):waterfac(si joc impreuna cu Fan[ION] si 2d3)
timp de cand joc pe server: http://ban.u-s.ro/stats/player.php?id=20710
sustinut de adminul (obligatoriu) :Nokia,RZR si Dey
timp de cand joc CS:de 3 ani
YM:windnyk
ip:188.24.167.240
oras:Slatina
varsta:18
steam id:cristi93u16(Steamul este cumparat de la un coleg si de aceea are numele asta.)
#2
FIRST SEEN : 2012-12-29 13:34:29
LAST SEEN : 2013-01-23 23:07:03
ONLINE TIME : 109:17:08
SKILL : 2488.94

De jucat joci, skill ai. Ar mai ramane de vazut cum te pricepi la administrat serverul. De la mine ai PRO.
#3
iti trebuie peste 250 ore....plus am daca citeai topicurile anterioare ...suntem peste 50 admini zic ca e de ajuns
#4
Asta asa este, dar pana acum a strans 100 intr-o luna, ceea ce e destul de bine.
#5
PRO!!
http://youtu.be/ipYuaShUuA0



Nebunia inseamna sa faci acelasi lucru in mod repetat si sa te astepti sa obtii alt rezultat.
#6
merge pr0 , sa fii activ pe server cat si pe forum !
#7
Pro si de la mine cand intru pe server el e prezent mai mereu Smile
#8
Contra
#9
Ai fi bun de admin, mai ales ca ai si steam si stii si jocul. Eu as inlocui toti adminii fara steam (da chiar mai exista asa ceva) si fara skill cu unul ca tine! Deci pe principiul ai fi mai bun ca alt admin, eu zic ca meriti! Mai las sa vad ce pareri au altii, si daca nu sunt motive prea grave sa nu primesti, in 2 zile imi dai PM cu user si parola si iti pun admin!

PS: Orele sper sa vina!!!!
#10
lu fan ion ii expira slotu daca nu mai intra pe server, daca zici ca e omul tau, roaga-l sa mai revina din cand in cand, sunt pro si eu dar orele tale prea putine ma opresc sa ti dau direct admin acum. mergi pe mana lu playa
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#11
eu iti dau PRO asteapta parerea unui administrator .

Bafta !
#12
fan[ion] e coleg cu mine de clasa,de fapt el mi-a aratat serverul acesta si am zis sa il incerc si mi-a placut!
Deci el nu are net in timpul saptamanii si de aceea nu prea il vezi .Joaca doar in week-enduri.
O sa vorbesc cu el!
O zi buna!
#13
nu-mi place avatarul tau.. de aia deocamdata ma abtin...
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
#14
haha! schimba avatarul urgent
#15
Nu a trecut nici macar o luna de cand ai primit slot si acum vrei admin. Pe forum vad ca intri/postezi doar ca sa ceri accese sau sa faci vreo reclamatie.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)