Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cine te-a adus pe serverul cs.u-s.ro?
#1
Spune-ne pe scurt povestea ta cum ai ajuns pe server si apoi in aceasta comunitate! :mrgreen:

Eu am fost adus de danutzZ, am fost colegi de clasa cu el si sss(celalalt Cezar Big Grin ).
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
Reply
#2
pe mine vantu Tongue .... cautam intr`o seara servere .... si am intrat asa la deruta ( era fy_snow) ... mi`o placut ca mergea bine ( nu era lag)
Un prieten rar trece .... tu nu`l observi macar ...
Reply
#3
pe mine JaMMiN !!! :mrgreen:
Reply
#4
pe mine din cate imi aduc aminte Andei Chirila (darcklan)... eu jucam cs cu buti Smile) si intr-o seara in ajun de craciun a intrat pe server de la mine..am vazut..am spus k vreau si eu si mi-a inregistrat serverul la favorite.. Big Grin ... asta se intampla acum 3 ani..

ps: andrei, cata salata boeuf ai mancat atunci? Smile)))))
noth!ng Heart u-s
Reply
#5
ikks, mia spus de server pe cand era pe lan, stiu ca mergeam la o sala de net si jucam pe acolo... asta se intampla prin 2005 cred
Reply
#6
sss...era prin 2009 cand am decis sa joc cs, am jucat cateva luni pe sv luate de pe net la nimereala, apoi dupa mai multe invitatii si vrajeli de-a lu' domnu sss am decis sa intru si pe u-s (era prin decembrie 2009)...au urmat apoi inca vreo 6 luni de acomodare si multa reclama si vorbe de bn despre forum.u-s.ro (socializari, fotbal etc etc), moment in care am aj in iunie 2010 sa ma inregistrez si pe forum Smile...no cam lunga povestea Wink)
Reply
#7
hmm se intampla prin aprilie 2008 .adus de un vecin pacat ca s o lasat de cs.. ii calugar acum baetu Smile)))
Reply
#8
pe mine ma corupt cla .... asta era prin 2010. Big Grin auzisem ca jucau mai multi din metropola si de atunci joc pe usBig Grin
Reply
#9
ZuZana, inainte de cupa de 2v2 din iarna xD
Reply
#10
Pfff nu-mi aduc aminte cine m-a adus pe servar exact !!! Posibil Ghiaur- M. Bogdan. Eu am jucat cs 1.6 pe doar 2 servere din Iasi de cand ma stiu . 1. vdo 2. cs.u-s.ro Big Grin Am jucat cs 4 5 6 luni apoi pauza ... 3 4 5 luni dar am revenit de fiecare data pe us. Contul pe forum l-am facut tarziu. Bunelu a fost adus de catre mine si alti 2 3 jucatori !!!!
http://youtu.be/ipYuaShUuA0



Nebunia inseamna sa faci acelasi lucru in mod repetat si sa te astepti sa obtii alt rezultat.
Reply
#11
sincer nu imi amintesc .. a trecut prea mult timp Smile dar cred k am aflat de server de pe net anu 2007 .. :lol:
Reply
#12
Am fost adus pe server de catre Bogdanel. Era serverul la vila pe atunci.

Amalia, sa ii dea Dumnezeu sanatate mamei tale ! Am mancat asa cateva linguri de pofta, apoi jumate de lighean de foame :lol: :lol: :lol:
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

Reply
#13
Iza m-a corupt cu biscuiti.Dupa care am fost la gratar si am inceput sa va cunosc!
Reply
#14
smantanosu Wrote:hmm se intampla prin aprilie 2008 .adus de un vecin pacat ca s o lasat de cs.. ii calugar acum baetu Smile)))

Toti din Barlad v-am adus eu prin intermediul salii de net Olimp, de acolo am imprastiat vestea.
Eu nu stiu cine m-a adus pe server, ca am fost in primii 10 cred ca. Chiar nu imi dau seama cum am ajuns pe u-s.
Reply
#15
Cei mai vechi din cei care ii cunoasteti voi sunt: dj, danutza, mihai - care sunt aproape de la inceput apoi ikks, catalin, Oq -> care au venit in 2006, serverul a fost public in 15 aprilie 2005. In 2003-2005 a functionat doar in reteaua mea, deci sv face 9 ani pe 15 decembrie.
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)