Poll: Gasesti un portofel . Ce faci cu el ?
You do not have permission to vote in this poll.
1. Caut un act de identitate si il inapoiez proprietarului.
22.50%
9 22.50%
2. Iau banii apoi il returnez.
5.00%
2 5.00%
3. Iau banii si il las acolo.
12.50%
5 12.50%
4. Care portofel ?!
10.00%
4 10.00%
5. Il duc la politie.
17.50%
7 17.50%
6. Il iau daca nu e nimeni prin preajma.
7.50%
3 7.50%
7. Nimic, zambesc si numar banii.
25.00%
10 25.00%
Total 40 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gasesti un portofel . Ce faci cu el ?
#16
Anarchy Wrote:
Croko Wrote:Smile) DUDE! sunt 3 lucruri pe lume care conteaza: tu, banii...si privilegiile care ti le aduc banii, parerea mea! Tongue
banul n-aduce fericire. Ai bani, ai "prieteni". Intr-adevar, e nevoie de bani, dar ai o conceptie diferita de a mea, eu banul meu muncit, sunt mandru de el si ii apreciez adevarata valoare. Cel gasit, nu-mi va aduce aceeasi satisfactie, ci chiar ghinion. Sa nu fim lacomi ! Sa ne punem in postura celui cu pricina, suntem oameni, avem o constiinta, acelasi Dumnezeu.
Banii aduc fericirea!!! claaar...o cumpara! plus ca nu's deloc religios, chestii, prostii de astea...
Fie paine cat de rea...tot mai bun e cozonacul!Smile)
Reply
#17
Atunci astept sa mai cresti.
Reply
#18
pe criza asta ii putin probabil sa`l gasesti cu bani (votat 1)
Reply
#19
Na sa vedeti prostie, eram in gara in sala de asteptare si unde eram eu, aveam 10 lei la picioare si culmea nu i-am observat, vine o tipa se apleca frumos, ii ia si pleaca. Am ramas Confusedhock: Poftim noroc pe ea si ghinion la mine.CHIOR :!:
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
Reply
#20
Anarchy Wrote:Atunci astept sa mai cresti.
Fa-te preot !!! cu mentalitatea ta mori de foameTongue
Fie paine cat de rea...tot mai bun e cozonacul!Smile)
Reply
#21
N-am sa ma contrazic cu tine. Esti mare de acum. Vei invata singur.
Reply
#22
Croko Wrote:
Anarchy Wrote:Atunci astept sa mai cresti.
Fa-te preot !!! cu mentalitatea ta mori de foameTongue

Ma scuzi pentru asta!
Fie paine cat de rea...tot mai bun e cozonacul!Smile)
Reply
#23
Sincer 7. Nimic, zambesc si numar banii , si in cazul in care este gol incerc sa imi caut un client pentru portofel , doar asa a vrut Dumnezeu ce dracu ..
Sunt vorbe de căcat , le aud in fiecare zi !
Reply
#24
poate fi un test ghile. Dar deh` la ce sa mai stai pe ganduri.. Tongue



In concluzie.. mai baieti mai.. :lol: criza, criza dar ...totusi ! ne mancam intre noi, serios..
Reply
#25
7...numar banii si incerc sa cred ca este portofelul meu pe care l-am pierdut de mult...
Reply
#26
cu un sfert din bani aprind lumanari la Mitropolie....asta ca sa-l multumesc si pe Codename:47
Reply
#27
Sincer .. eu nu cred ca ajuta cu nimic lumanarile alea aprinse Smile) eu unul mi-am pierdut saptamana trecuta telefonul ( jaf dar era telefonul meu :lol: ) si mi la gasit o profesoara si am sunat`o si a spus ca mi`l da inapoi iar dupa ce imi da telefonul imi zice sa ii aprind o lumanare .. nici acuma nu m-am dus sa ii aprind dar cred ca inca mai am timp Big Grin un gest frumos din partea ei pe care insa nu l-as fi facut si eu . .

Deci cel mai bine , ce ai gasit sa fie al tau !
Sunt vorbe de căcat , le aud in fiecare zi !
Reply
#28
Bine baieti :lol: sunt parerile voastre. Fiecare isi duce crucea. Tongue Numai bine.
Reply
#29
Care portofel ?! :lol: :lol: :lol:
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

Reply
#30
deci sa am grija cu cine ma vad din voi toti , nu ?
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)