Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Servar war / mixuri
#1
Sal la toti !! Ideea ar fi in felu urmator:
Eu cum detin un servar de war as vrea sa il urc pe u-s (multi dintre voi ati mai jucat pe serv la mine stiti despre ce e vorba ) si am observat ca multi de pe u-s care au steam fug sa joace mixuri . Servarul e cumparat pe "Krond" deci nu sunt probleme merge f. bine .Forum de u-s aveam si suntem mai tot timpul online nu vad sa fie vreo problema sa avem serv de war .
1. Daca sunteti multi "pro" cu servarul o sal fac EAC ON (pentru cine nu stie inseamna "EasyAntiCheat" se foloseste petru codati..il descarci in calc de pe net si dupa intri in cs si joci linistit.
2.In cazul ca nu sunteti multi jucatori pro il fac fara EAC..si asa o sa putem juca cu straini (eac on merge doar in ro si straini nu stiu de asa ceva)
3.Administratorii de forum vor avea acces la servar fara nici o problema ..o sa am nevoie si de ei pt ca no sa pot sa il detin singur , si speer sa fie de acord sa se implice si ei.(Numele la serv tot voi o sa il stabiliti.. o sa tinem legatura pe privat)
4.O sa mai avem nevoie si de un Teamspek..din cate am inteles se lucreaza la el... in caz ca nu o sa reusiti pot sa fac eu servar de ts cu numele "u-s" nu ar fi o problema
Cerinte nu sunt multe :
1.Steam
2.EAc ON/OFF ( Vom decide dupa numaru de jucatori)
3.Teamspek
Astept pareri Pro sI Contra totul depinde de voi !
O zi buna ! HF Big Grin
Reply
#2
din punctul meu de vedere nu sunt probleme, din partea noastra ai suport pentru host mix.u-s.ro sau war.u-s.ro, forum pt server si cpanel(nu cred sa fie vreo problema pt zuzuk), si ts(desi am vazut ca ultima vreme e cu parola, probabil ne va zice si noua pass zuzuk)decideti voi..
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
Reply
#3
Sunt pro pentru sever, asa joci si tu cu oameni mai buni. Wink
Reply
#4
pro pentru serverul de war, dar fara eac, la eac se strang oameni mult mai greu
Reply
#5
Si eu pro server war....numai ca eu pe cs de obicei dau in timpul zilei...desi sanse slabe sa prind un meci. Chiar as vrea sa fac un meci...ca nu am mai facut de cand am plecat din Romania. Oameni sa fie...si apropo...daca se realizeaza vreodata treaba asta....sa nu il alegeti pe danutz la voi in echipa ca se supara si isi da quit...eventual fute si un ban daca are accese Smile))))
Reply
#6
O reclama cu adevarat buna DodgyDodgyDodgy
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
Reply
#7
si in tudor cat se ofticau echipele ca plecai tu? Big Grin in fine nu ai zis daca esti pro Smile)
Reply
#8
Ahahaha =))))
Reply
#9
pro Dodgy
Reply
#10
E buna ideea.Acum ca s-a repopulat serverul poate propunem sa facem vreo competitie.Numai ca fara premii ca o sa se faca blaturi ca la competitia trecuta.
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
Reply
#11
N-au fost blaturi ci doar oameni care joaca mai bine ca tine si nu sunt ofticosi =]]]]
Reply
#12
Smile) hahaha wei danutZZ da ai o imagine buna..am mai jucat cu tn , nu te stiiam ca esti asa oftigos hahhaha... acu ca sunt alti mai buni asta e ..si eu mai patesc la warnight sa joc finala sau sunt seri cand nu trec de prima echipa..nu e vorba de blat sau cat de bn joci tu, cel mai mult conteaza ce oameni ai in echipa si cat de talentati is Smile)
Reply
#13
Ne-a dat Catalin domeniul war.u-s.ro, o sa fie gata serverul zilele astea si pentru administratori o sa fie adaugat in panel alaturi de celelalte servere (bonus o sa va adaug si serverele HLTV in panel sa le puteti da start/restart).
Intre timp puteti da un ping in war.u-s.ro sa vedeti daca e ok serverul Smile
Reply
#14
a vorbit blatistu` =))))

swamp povesteste-le la baieti de meciul ala din tinerete cand dupa ce am condus prima cu 14-1 , am facut egal
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
Reply
#15
Cel mai bine cu EAC ON Smile
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)