Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sugestie
#31
Poate primim cadou de Mos Nicolae Smile faza cu ninsoarea
#32
Anarchy Wrote:Poate primim cadou de Mos Nicolae Smile faza cu ninsoarea


ar fi foarte tare:x si asa aici duc lipsa de zapada cu desavarsire :-j
noth!ng Heart u-s
#33
pai momentan si aici e la fel. Abia astept ninsoarea. Atmosfera de Craciun. Sa joc pe server cu colindele lui Hrusca in Winamp. :lol:
#34
Anarchy Wrote:pai momentan si aici e la fel. Abia astept ninsoarea. Atmosfera de Craciun. Sa joc pe server cu colindele lui Hrusca in Winamp. :lol:

:X:X:X colinde....dada...
noth!ng Heart u-s
#35
amis Wrote:
Anarchy Wrote:Poate primim cadou de Mos Nicolae Smile faza cu ninsoarea


ar fi foarte tare:x si asa aici duc lipsa de zapada cu desavarsire :-j
Pe luna nu ninge ? Confusedhock:
Blaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaq pentru ce`i care nu stiu !
#36
Blaq Wrote:
amis Wrote:
Anarchy Wrote:Poate primim cadou de Mos Nicolae Smile faza cu ninsoarea


ar fi foarte tare:x si asa aici duc lipsa de zapada cu desavarsire :-j
Pe luna nu ninge ? Confusedhock:



sa inteleg k ma faci lunateca? Smile))) >:p
noth!ng Heart u-s
#37
poate acum de sarbatori va ganditi sa faceti un campionat 1 vs 1? stiu ca nu aveti server de war, dar poate gasiti
#38
1v1 nu are rost. Poate 2v2,3v3 sau 5v5.
Lumea vorbeşte,da' lumea plăteşte,că tot ce faci se-ntoarce şi te urmăreşte şmechereşte.
#39
bogdan Wrote:poate acum de sarbatori va ganditi sa faceti un campionat 1 vs 1? stiu ca nu aveti server de war, dar poate gasiti
nu are rost 1 vs. 1. Ala nu se numeste chiar campionat dupa mine. Ii numeri pe degete pe adversari. N-ai munca in echipa nu ai nimic. O vrajeala.
#40
2v2 sau 3v3 ca la 5v5 nu cred ca se strang oameni
#41
2vs2 ,3vs3 ,5vs5 nu se va termina ,cum nu sa terminat nici precedentul campionat, mai bine are fi 1vs1, ar fi un minicampionat!
#42
4 echipe a cate 3 in total 12 oameni (cred ca se strang 12 oameni) prima echipa cu a treia si a doua cu a patra si apoi joaca echipa castigatoare dintre prima si a treia cu castigatoare dintre a doua si a patra Big Grin
#43
bogdan Wrote:2vs2 ,3vs3 ,5vs5 nu se va termina ,cum nu sa terminat nici precedentul campionat, mai bine are fi 1vs1, ar fi un minicampionat!
hai spor la cautat oameni.
#44
De ce numai 4 echipe? Smile
Lumea vorbeşte,da' lumea plăteşte,că tot ce faci se-ntoarce şi te urmăreşte şmechereşte.
#45
Ma gandeam de mult timp sa se organizeze un campionat 2vs2. Data trecuta cand am facut de 5vs5 a fost mare tamtam. De facut se poate face foarte usor, doar sa se gaseasca cineva care sa "alerge" sa organizeze, tot un om care are rabdare, si care stie ce sa faca mai exact ... Organizatoru asta e greu de gasit , cineva cu timp liber si cu experienta in cs si meciuri cat de cat. Degeaba voi tot vreti daca acel om nu este .
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)