Poll: Va place noua tema ?
You do not have permission to vote in this poll.
Da!
59.57%
28 59.57%
Nu!
17.02%
8 17.02%
Vreau alta!
6.38%
3 6.38%
O vreau pe cea veche!
17.02%
8 17.02%
Total 47 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tema forum noua
#16
O intrebare am si eu Cataline..
Se poate face ceva in legatura cu avatarele?
Nu pot fi standard ? ( la marime ma refer )
Si pozele atasate la semnatura.. nu ar trebui pusa o limita de dimensiunea?
Sincer sa fiu , imi vine tare greu sa citesc ceva pe forum ..trebuie sa ma strofoc la modul cel mai serios ! :oops:

#17
PRO pentru tema cu galben...are stil! Si cu avatarul cred ca e bine cu rezolutia maxima de 180x240, cam cat avatarul meu sa zicem [maxim, la limita].
#18
Da, as dori si eu o standardizare a forumului, prea mari si prea multe poze.
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#19
Cred caeste o tema foarte buna si cu mariamea avatarelor la 180x240 este cea mai buna idee nu cu avatare care au 300x400
#20
Eu zic ca e buna si asta Wink
#21
Interesantă noua temă a forumului :mrgreen: :mrgreen:

#22
E faina, numai ca nu prea are legatura cu jocul de counter. Oricum, per ansamblu e frumoasa.
#23
am zis sa mai schimbam putin Smile)

sa mai aduca o noua savoare .. chiar daca nu are lagatura cu cs
Daca o freci aiurea, intra-ti in mana!
#24
parerea mea sincera e ca e mai faina tema veche! Adica na m-am obisnuit cu ea, asta ma bate!
#25
E faina si asta si cea veche era faina si playa la mine se vede ok pe monitor wide :
[Image: image.jpg]

Si ar mai fi sa schimbi culoarea la reply , ca trebuie sa selectezi ca sa vezi , sa fie sub un fond mai inchis ca sa se vada scrisul care e cu culoare alba .
In rest e ok .
Off : Ce rezolutie ai playa ? la mine e 1024x768 si se vede ok . Intradevar da ca maresti rezolutia se face mai mic forumul dar asa daca ai schimba sar vedea la rezolutie mica mai mare decat este display-ul.
#26
tema asta ma depaseste :lol: ..mai faina era cea veche ...
Si daca v-am gresit cu ceva, eu va iert !
#27
Ar fi fain, daca puteti, sa faceti un meniu, unde fiecare poate sa isi aleaga ce tema vrea(din 2-3-4 cate vreti voi). Asa ii impacati pe toti Smile
#28
Idem Playa, parca as intra de pe telefon asa mi se vede. Este vreo setare pt mine ca utilizator ?
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#29
nu-mi place , mai bine ramanea cea veche
#30
este destul de ok tema asta , dar mai bine cea veche pt ca era mai usor de umblat pe ea nu stiu era mult mai simpla din punctul meu de vedere , iar tema asta ma cam bate din toate punctele de vedere cam greu deslusesc sa vad cata ceva nou


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)