Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Unban f4st3r.#
#16
asta nu e ip de raducaneni? Parca era parolat ip-ul asta!
#17
playa Wrote:asta nu e ip de raducaneni? Parca era parolat ip-ul asta!

Da ...ultima data cand au fost probleme cu servarul s.a sc....dar ar fi bine sa fie pusa iar ..
http://www.anu.ro
And if you come with me... nothing will ever be the same again!
#18
ca multi codati la raducaneni, m-am saturat!
#19
Te-am prins de 3 ori cu aim. Prima oara cand ti-am dat destroy/ban(acu' 1-2 sapt.) , ti-am facut si demo.
Din pacate, nu tin demo-urile in pc mai mult de 3 zile.
Lumea vorbeşte,da' lumea plăteşte,că tot ce faci se-ntoarce şi te urmăreşte şmechereşte.
#20
bun, acum avea ceva?.. ca sa stiu ce fac... ban lui ban tie?...demo?
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
#21
Chiar nu m-a interesat daca avea sau nu ceva in momentu' de fata. Odata ce l-am prins cu aim, nu mai scapa. De ce n-a facut reclamatie cand i-am dat prima oara destroy?
Lumea vorbeşte,da' lumea plăteşte,că tot ce faci se-ntoarce şi te urmăreşte şmechereşte.
#22
deci sa inteleg ca "aicishea" omu nu mai are dreptul la o a doua sansa???? wtf???!!!! si eu am prins codati, le-am dat destory..au intrat si a doua oara pe server..si surprizaaa..erau curati..cum sa dai un destroy numa pt k l-ai prins codat acu 2 sapt...voi unde traiti fratilor? omu se mai schimba.. si regula e regula!!! INAINTE DE ORICE COMANDA DESTROY SAU BAN OBLIGATORIU FACETI DEMO SI/SAU POZE!!!
noth!ng Heart u-s
#23
Haha. Vrei sa zici ca, daca intru acu pe server cu aim, imi iau destroy si peste o saptamana ma lasi sa joc?
Lumea vorbeşte,da' lumea plăteşte,că tot ce faci se-ntoarce şi te urmăreşte şmechereşte.
#24
nDy Wrote:Chiar nu m-a interesat daca avea sau nu ceva in momentu' de fata. Odata ce l-am prins cu aim, nu mai scapa. De ce n-a facut reclamatie cand i-am dat prima oara destroy?

aaa bun atunci, perfect... posteaza demo de atunci, ca sa fim toti lamuriti...
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
#25
nDy Wrote:Haha. Vrei sa zici ca, daca intru acu pe server cu aim, imi iau destroy si peste o saptamana ma lasi sa joc?

dupa ce ma uit pe tine si vad k nu mai ai nimic DA!knd vad kte unu de a avut ceva spun pe u@ atentie la cutarescu k l-am prins codat dak mai are cv..i se da iar dak e curat il lasi sa joace in continuare..
noth!ng Heart u-s
#26
nDy tin sa iti spun ca este prima oara cand iau destroy si ban perm pe acest server singurul ban pe care l-am luat eu a fost pentru lag de 30 de min
...
#27
Asa nu rezolvati nimic.
Din cate stiu eu, f4st3r a fost banat de 9 ori . DE CE FACE TOCMAI ACU' RECLAMATIE? Cand a avut aim nesimtit si demo si ne-a stricat jocu' si ne-a facut si nervi etc., nimic;el ce a gandit? "Lasa ca intra eu peste o saptamana fara aim si daca iau ban sa-i fac reclamatie la admin, ca deh, nu cred ca mai tine dovada de acu' o sapt sau pot sa zic ca nu eram eu." Asa poate sa faca oricine si ce rezolvati? Jucati in continuare pe server cu "fosti" codati?
Lumea vorbeşte,da' lumea plăteşte,că tot ce faci se-ntoarce şi te urmăreşte şmechereşte.
#28
omu nu a fcaut 'reclamatie", doar vrea unban...
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
#29
nDy sunt multi baieti din raducaneni care joaca pe u-s ... Si tin sa spun ca daca intram cu adevarat cu aim pe server sigur aveai dovezi.
...
#30
Ramane la alegerea voastra. Cica ma crede, bine, cine nu, asta E !
Lumea vorbeşte,da' lumea plăteşte,că tot ce faci se-ntoarce şi te urmăreşte şmechereşte.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)