Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
VAND Nokia N70 !
#1
Vand nokia n70,in stare foarte buna atat ca aspect cat si ca functionare.softul este updatat la zi,programe foarte utile instalate,carcasa care nu se zgarie(carcasa originala) telefonul este cumparat din Italia,un singur utilizator,telefonul se vinde impreuna cu incarcator,cablu de date,casti,card de 1gb si cutia.Pret 200 lei negociabil.
[Image: dsc06167v.jpg]
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#2
te sun poimaine ( 19.06.2010 ) daca il vreau

sau nu poti astepta pana atunci
#3
ok Big Grin suna-ma atunci daca crezi ca e necesar .
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#4
eu vreau si eu un telefon , conteaza la el sa mearga si sa se incarce !
#5
in general nokia sunt bune iar starea acestuia de fata este buna , daca doresti Dj telefonu anunta-ma din timp !
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#6
am avut nokia n70 timp de 2 ani lam scapat pe jos de n ori + ca lam scapat si in apa ... e un telefon foarte rezistent si + ca ai multe facilitati cu symbianul pe care il are .. luati cu incredere , ce am schimbat la el timp de 2 ani doar carcasa care e 20lei(completa) , nu ii fac reclama lui verde , dar am avut si e un telefon de incredere
#7
Verde ma scuzi ca nu am mai sunat dar sa ivit o plecare la Timisoara si am nevoie de banutzi ... ca de alt fel il luam cu cea mai mare placere fara sa il mai negociez .... imi pare rau daca il pierd dar asta este ... poate cu alta ocazie .... scuze ca te-am incurcat


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)