Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
am luat destroy pe serv si nu stiu dc?admin nepriceput?
#1
- numele adminului:CEe? ori atomik ori wildchild ca erau toti on
- nickul tau cu care ai jucat pe server in acel momentBig Grinelfinu
- ce comanda a fost aplicata asupra ta sau cu ce a gresit adminul fata de tineBig Grinestroy
- dovezi [poze; demo; copy-paste consola] fara acestea reclamatia va fi stearsa:nu ma ce poze sa pun am luat destroy si cs-ul nu a mai functionat...care a dat destroy sa vina el cu dovezi poze..etc. si sa justifice ca avut pt ce da crashed..mi se par incompetenti adminii astia care iti strica jocul asa fara nici un motiv
- ce sanctiune propuneti pt acest admin dak este gasit vinovat:nu e treaba mea...las pe cei care se ocupa sa ia masuriTongue
#2
Da, rusinica sa le fie, mai ales tie Delfinule de ai tupeul sa mai postezi aici Smile poate-ti tai coada si te dau la rechini.
#3
ti se pare amuzant sau nu inteleg?arata pentru ce ai dat destroy si dupa aia mai vorbim...iar coada care mi-o tai sa o pui tu de craciun la masa cea de taina...invata sa adminezi si daca tot ai admin arata ca il meriti nu strica jocul player-ilor pt ca asa vrei incompetentule.nu stiu care ti-a dat admin pe serv asta dar nu ai o treaba cu adminatul..si daca vei face asa mereu si nu se iau masuri de asta e full serv asta de playeri
#4
Cu mine nu o scoti la capat Smile Iti tremura imaginea cand mori, cand tragi cu polaru tragi langa si se duce (asta e silent din cate stiam si e interzis) si se mai observa in timpul jocului cand apesi tasta. Cine are timp sa stea o juma de ora sa-ti urmareasca miscarile, o sa-mi dea dreptate, cine nu, o sa-ti scoata banul. Pe langa tine, cu aceleasi caracteristici de joc, au mai fost banati inca 2 si nu m-am inselatSmile asa ca have fun.
#5
aripior, vezi-ti de treaba ta. la ce versiuni de joc aveti, unii dintre voi nici nu realizati ca sunteti suspecti de aim-cfg.. sau cel putin asa mi place sa cred despre tine, prietene, ca n aveai cunostinta de ce se afla in config-ul ala al tau, iar in caz contrar, te mai banez si eu odata Big Grin
#6
daca ti s-a dat admin trebuie sa te supui sa urmaresti si 5 ore daca e nevoie...nu ma intereseaza pe mn ca tu ma suspectezi de cod si ca dai asa destroy dupa "ureche".....iar tu adutultm,nu te baga degeaba..am cs luat de pe softpedia,non-steam,nu am auzit pe nici unu care isi ia jocul de acolo sa aiba probleme.o repet...intri si bate vantu pe serv asta...si cand se aduna vreo cativa si joci mai bine ti se da destroy ca vezi doamne ca are cod :-j jalnic cand ii vezi...iar app de tupeu...oare tu nu ai putin de bun simt sa mai zici ca esti admin..auzi la el?cine sta sa te urmareasca pe tine juma de ora??..fara cuvinte :|
#7
delfinule , mai "panaramica mica" nu iti este putin rusine ? ai mai mult de 18 ani ? stau eu ma uit pe tine 2 runde , o ardeai fara cod , nu reuseai sa FACI DAMAGE MACAR , 2 runde dupa delfinu a meu head dp head direct DAR numa head . Ma dau spec ma uit , il vad cum o gafeaza si i-am zis lu atomik , se pune omu sta spec pe tine aproape o ora si la final imi da dreptate si ti-a dat el ca iti dadeam eu destroy . acum o saptamana max doua am stat pe tine cu rAd si am2 am ajuns la acceasi concluzie : NU ESTI PROST , ESTI FOARTE PROST , crezi ca daca joci o runda cu aim doua fara noi toti suntem chiori si nu te vedem ??? Chiar daca ti se scoate ban-ul cand te prind pe server de la mine ai ban direct , stii de ce ? in primul rand pentru ca esti impertinent ( atentie pe tine s-au uitat 3 admini , eu atomik si wild ) si in al 2 lea rand ca ai mai avut tupeu sa faci si reclamatie !
#8
ia sa vedeti voi acum ..am sa va demostrez cu poze si sa vad care mai are gura mare...apropo luigy...masuarati cuvintele si nu te mai umfla asa tare ca degeba o faci....imediat va dau si poze

http://imageshack.us/photo/my-images/546...%5b/url%5d
[img=http://imageshack.us/scaled/thumb/51/n8ag.png]
#9
poze este la plural parca , ADICA mai mult de una , eu vad o singura "poze" ca cealalta has been removed ( a fost scoasa ) ! Decat 5 playeri ca tine pe server delfinule mai bine 2 si cinsititi Wink indata o sa vina si demo-urile pentru ca este HLTV si vedem atunci daca 3 admini sunt orbi si tu esti MEGA ZEU SAU ......... stii tu continuarea Cool
#10
luigy..dupa cum vad cam intreci prostimea prostilor...is doua poze acolo si chiar am verificat daca merg si chiar se deschid...cat despre mega zeu daca te intreaba careva ce inseamna "mega zeu" habar nu ai avea sa descrii in cateva cuvinte ce e ala un zeu..dapoi "mega zeu"...si ca sa nu mai suferi asa mult pentru jocul asta chiar te rog sa vii cu demo-uri sa vada toata lumea cat de incompetent poti fi...pardon,incompetenti
#11
Mai prostie mergatoare cand eu citeam "legendele olimpului" tu te jucai cu "puta" in tarana DECI stiu ce este un ZEU ! Cu demo-urile nu ma pricep , o sa se ocupe atomik sau wild , Rabdare ! ! ! Ai grija , las-o mai usor , nu te mai agita , sa nu iti pocneasca vreo vena Wink
#12
ia terminati natie de periculosi, cine a dat destroy sa isi asume si sa posteze o dovada, altfel ar trebui sa ramana fara admin.
#13
vocabularul de "jmecheras" de cartier de care dai dovada(nu stiu daca ai reusi vreodata sa te integrezi in gasca baietilor de cartier) arata cat de cult esti.cu asta vreau sa inchei discutia,mai ales cu tine,nu ma cunosti-nu te cunosc si nu vreau sa imi mai bat capu cu "jmecherasi" de astia ca tine :-j....astept sa vina demo-urile si sa se discute pe seama asta...asta ma intereseaza in fond.cat de restu vorbelor no comment...sal*tare
#14
Demo-ul, care vrea sa-l vizioneze este asta: http://bans.u-s.ro/HLTV/02-10-13/US-1310...2x2.dem.7z . M-am uitat si eu mai devreme la el si ce sa zic: pana in ultimele 10 minute cand ia destroy nu am vazut nimic suspect. Pe la minutul 15:28 ia dat un head lui VladM ( sa zicem ca ala e oleaca suspect) si unul lui BoGaNNNN^ plus cel dat lui CeE? cand el era sus dupa cutie. Apoi a mai facut vreo cateva fraguri cu awp-ul si si-a luat destroy.
In concluzie, na e cam greu la silent aim sa-ti dai seama. Eu n-am ochiul asa "format" sa-l vad. Deocamdata sa zicem ca pentru mine e ok, astept si pararea altor admini in legatura cu demo-ul.
#15
Am stat m-am uitat la tot demo :| Nu am vazut cod :| In afara de niste suspiciuni de wall pe la jumatatea demo-ului unde se tot uita in baza ct dupa cei afk si se tot intoarce pe var cand vine cate 1-2....nu am vazut nimic suspect.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)