Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
incredibil
#1
- numele adminului: wakkK
- nickul tau cu care ai jucat pe server in acel moment: sez
- ce comanda a fost aplicata asupra ta sau cu ce a gresit adminul fata de tine: deci ii spun la admin sa se uite pe 2 playeri ... sta 2 runde pe 1 si gata a zis ca n are ... ii spun:bine ma le fac eu un demo daca tu trebuie sa te joci mai intai si dupa aia sa ti faci treaba .. si daca au wall sa fac cerere pe forum sa ti scoata adminu ? si raspunsu lui a fost ban ... frumos ... dc l ati facut admin daca e incopetent? ... deci nu inteleg da in fine
- ce sanctiune propuneti pt acest admin dak este gasit vinovat: nu mi permit inca sa cer sanctiuni dar macar faceti ceva cu el
Sustin Ce Am Mazgalit Mai Sus
#2
care erau acei 2 jucatori ..si ce mapa era ?(awp_park cumva ?)
Si daca v-am gresit cu ceva, eu va iert !
#3
da awp_park ... dar sincer nu mai tin minte cum ii chema pe cei doi ... cred ca era unu fire
Sustin Ce Am Mazgalit Mai Sus
#4
Bunnnnnnnnnnnnnnnnnnn.
Ai venit sa urli in gura mare,ca ti-am dat ban o ora jumatate ca mi-ai facut capul calendar. Dar de ce nu esti corect si zii de cate ori foloseai u@ cu" adminnnnnn ce faciii maaa,schimba mapa"
"adminnnnnnnn uita-te pe alaaaaaaaaaaaaaaa" si altele. Iti dau gag, ma dau spect ma uit si vad ca nu are nimic am stat 2-3 runde nicidecum una. Dupa iar ai inceput sa imi faci capul calendar
Asta e una. Al doilea lucru , fire avea scor negativ ,oare daca era codat nu trebuia sa aiba o diferenta mai mare intre fraguri si death? anyway


Al treilea lucru. Banul este pe timp ,expira si ai sa te poti juca in voie. Smile


Am aici un print screen cu scorul lui fire.




o zi buna, nu ai decat sa inrosesti tastele cat vrei, eu nu am sa iti mai raspund, cat despre pedeapsa mea, poate am gresit, accept sanctiunile


Attached Files
.jpg   4242.JPG (Size: 132.48 KB / Downloads: 274)
#5
La sez toata lumea e codata :lol: e cam paranoic baiatu. Daca consideri ca wakkk a gresit, trebuia sa faci tu demo , postai si dreptatea iesea ea pe undeva la iveala Big Grin Imi pari patetic la reclamatia asta, iar ban-ul era pe merit 100 de minute dupa ce l-ai innebunit de cap pe u@ .
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#6
deci pe bune ca ai un stil de a inebuni lumea pe u@ ...incerca sa te calmezi .. iar cand mai acuzi lumea de cod si adminu nu se uita insistent inseamna ca stie el ce stie ...ca ieri sau alaltaieri acuzai si adminii de cod...chill out :!: :!: :!:
Si daca v-am gresit cu ceva, eu va iert !
#7
heh il stiu pe fire de cand ne jucam cu putza in nisip
tot ce trebuie sa stiti e ca e asa n00b ca nici cod nu ar sti sa instaleze
ca sa nu mai zic ca nu am gasit inca antivirus ca sa-i protejeze lui calculatorul =))))) asa de bine se pricepe la a da click pe orice
Daca o freci aiurea, intra-ti in mana!
#8
ok sunteti tari :-j ... intrati si voi pe niste servere serioase va rog sa vedeti cum isi fac adminii treaba acolo ... aici nu ti raspunde nimeni frate ... in fine ...
Sustin Ce Am Mazgalit Mai Sus
#9
sez Wrote:ok sunteti tari :-j ... intrati si voi pe niste servere serioase va rog sa vedeti cum isi fac adminii treaba acolo ... aici nu ti raspunde nimeni frate ... in fine ...

pai daca nu iti convine dc mai joci pe serveru asta ?
Si daca v-am gresit cu ceva, eu va iert !
#10
sez Wrote:ok sunteti tari :-j ... intrati si voi pe niste servere serioase va rog sa vedeti cum isi fac adminii treaba acolo ... aici nu ti raspunde nimeni frate ... in fine ...


Dupa postu' asta mai mult de 12 ani nu ai. Ti-am dat o explicatie plauzibila, in fond ce cauti?!



Ps: pe viitor te-as ruga sa vorbesti mai frumos, ca nu cred ca esti in masura sa ma faci incopetent ,salut:*


tc?


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)