Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tre sa o ardem!
#46
HAI SA FACEM O LISTA, orice POST AIUREA va fi sters.


ASADAR weekendu viitor pe 23-24 INTRE ASTEA 2 ZILE HOTARITI-VA UNDE SA MERGEM GRATAR/BERE/FOTBAL/FILM ETC SI AMD


LISTA: 1 .WAK
Reply
#47
2. playa - fotbal/bere(sambata) gratar(duminica)
Reply
#48
Fottball - niciodata !
Gratar ! Prezenti:
- Grasu
- Dey
- Bunelu
- Lorry
Reply
#49
MAI LASATI ODATA FOTBALUL ALA CA TOT FOTBAL JUCATI DE 2 LUNI INCOA!!
40 de grade si voi jucati fotbal ?
haideti la gratar, si hai sa ne organizam odata !!!
ps, poate ramanem toti peste noapte ca o sa fie racoare si bine <3
Reply
#50
De acord cu Lorry ! Plus ca am vb si cu razerica si el tot la fel este de acord.
Reply
#51
Am luat legatura si cu DJ momentan este plecat din localitate dar este prezent ! Don't fuck with the fat GUY ! he always win !
Reply
#52
pro pt gratar si eu ..nu de alta dar sunt curios de ce tot insista lori sa ramanem peste noapte :lol:
Si daca v-am gresit cu ceva, eu va iert !
Reply
#53
Junkyard Wrote:pro pt gratar si eu ..nu de alta dar sunt curios de ce tot insista lori sa ramanem peste noapte :lol:
am melu mare :|
Reply
#54
Nu fii nesimtit !!! :lol:
vrei sa stai dupa-amiaza la ora 2 cu capu in soare sa te prostesti mai tare decat esti ?
no way
Reply
#55
Lorri Drrea Wrote:Nu fii nesimtit !!! :lol:
vrei sa stai dupa-amiaza la ora 2 cu capu in soare sa te prostesti mai tare decat esti ?
no way
bun ..i-ai raspuns lu gras ..acum astept si eu un raspuns .. :lol:

voi deschide mai spre seara un nou topic lu lista celor ce vor veni
Si daca v-am gresit cu ceva, eu va iert !
Reply
#56
Daca se stabileste ceva serios,sper sa ajung si eu.Ultima data la fotbal n-am putut sa ajung pentru ca am fost la Pascani.Daca s-a stabilit data dati-mi un telefon sau anutati-ma pe mess.Merci!
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
Reply
#57
na uite data ..weekendu viitor sambata-23 iunie, si stam si peste noaptea adica pana duminica 24
Si daca v-am gresit cu ceva, eu va iert !
Reply
#58
gogu Wrote:Daca se stabileste ceva serios,sper sa ajung si eu.Ultima data la fotbal n-am putut sa ajung pentru ca am fost la Pascani.Daca s-a stabilit data dati-mi un telefon sau anutati-ma pe mess.Merci!
Nu Football, GRATAR ! Este stabilit ! Lasa un nr unde te putem contacta !
Reply
#59
pentru Gratar aplic si eu
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
Reply
#60
bun ..astea fiind spuse merem' la gratar weenedu viitor ..singuru impediment ar fi locatia ... nu e de mers la ciric acu ...eu zic sa mergem pe bucium la cabanute ( e vreo 30 de lei o cabanuta de inchiriat pt 24 h)

deci GRATAR PE BUCIUM WEEKENDU VIITOR 23-24 IUNIE ? DA SAU BA..CA SA STIU CA SA FAC SI UN NOU TOPIC DOAR CU PREZENTA .Pt off topicuri veti avea la dispozitie topicu asta ..
Si daca v-am gresit cu ceva, eu va iert !
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)